Гарантії

Всі електричні зубні щітки Oral-B поєднують в собі найкраще: німецька якість Braun, схвалені стоматологами усього світу і визнані кращими в своєму ціновому сегменті, як оптимальне поєднання між ціною і якістю.

Купуючи товар в нашому магазині, ви отримуєте офіційну гарантію від виробника 2 роки. Перед використанням товару, рекомендуємо вам вивчити інструкцію по експлуатації, дотримуючись усіх правил ви можете уникнути поломок. Якщо виникли проблеми з товаром ви можете звернутися в сервісний центр, який знаходиться за адресою:

м. Київ, вул. Глибочицька 53, тел. (044) 428 65 66, 428 65 05, 417 24 15.

При отриманні замовлення службою доставки або кур'єром, покупець повинен особисто перевірити товар на справність, відсутність будь-яких дефектів, а також комплектацію. Товар, який відправляється покупцеві, застрахований на повну вартість. При перевірці, якщо виявили будь-які пошкодження, ви маєте право відмовитися від товару. Претензії до механічних пошкоджень товару після виходу з відділення доставки або після відходу кур'єра не приймаються.

Повернення товару або обмін, ви можете зробити протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Якщо товар не був у використанні.

У 14 денний термін поверненню не підлягають товари, які відносяться до предметів особистої гігієни:

1. Епілятори
2. Триммери
3. Електробритви
4. Зубні щітки
5. Іригатори
6. Сітки і ріжучі блоки
7. Насадки для зубних щіток
 Ми обміняємо товар на аналогічний або еквівалентний за вартістю в разі якщо продукція придбана в нашому магазині, вийшла з ладу під час гарантійного періоду з вини виробника. І вона не може бути відремонтована. Факт поломки повинен бути зафіксований висновком сервісного центру.

Для обміну товару, вам необхідно надати такі документи:

Документ підтверджує оплату товару;
Гарантійний талон;
Висновок сервісного центру, що товар має істотний недолік.
 Сервісний центр робить ремонт при наявності гарантійного талона, документа про оплату товару, а також при збереженні всіх пломб на товарі. Зберігайте всі документи, що додаються до товару протягом гарантійного періоду.

 Гарантія не поширюється на прилад, ідентифікаційні дані якого не відповідають інформації, зазначеної в гарантійному талоні. На прилад, який надається для гарантійного обслуговування без чека підтверджує його покупки.