Triumph

Електрична щітка Oral-B SmartSeries Triumph

Oral-B Triumph 7000, Oral-B Pro 7000, Oral-B Black Pro 7000, Oral-B 7000 Smart Series - у цій щітки багато назв, але всі вони означають одне: вона досконала. Абсолютно новий дизайн, що зачаровує погляд, дивні технічні характеристики (читайте про них в описі щітки) і звичайно ж найвища турбота про покупця - в комплекті зі щіткою поставляється пристрій Smart Guide, що допомагає стежити за правильністю чищення зубів, футляр для насадок і дорожній чохол, обтягнутий шкірою. 

Чим хороша Зубна щітка Oral-B Triumph 6200 Smart Series з вільним підключенням по Bluetooth?

Ви можете за допомогою телефону контролювати чистку зубів і покращувати її якість. Щітка пропонує користувачам 5 режимів чистки зубів: щоденне чищення, глибоке очищення, в процесі якого зубна щітка легко проникає навіть в малодоступні місця, режим для чутливих зубів і ясен, масаж, полірування, відбілювання.

Крім того, Oral-B Triumph Pro 6200 відрізняється також досить високою потужністю. Так, як вона робить 8800 зворотно-обертальних рухів, число виконувальних додаткових пульсацій досягає 45 000 на хвилину.

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
3 НАСАДКИ
Для того, щоб підтримувати свої зуби в прекрасному стані, потрібно правильно вибрати зубну щітку. Ми пропонуємо щітку Oralb 5000 Triumph, яка стане Вам помічником і порадить, як стежити за вашими зубами, а також порожниною рота. Щітка Oralb 5000 Triumph - це продумана розробка провідних стоматоло..
4,499 грн.
3 НАСАДКИ
Зубна щітка Oral-B Triumph Pro D36 / 6000 пропонує користувачам 5 режимів чистки зубів: - щоденне чищення; - глибоке очищення; - режим для чутливих зубів і ясен; - масаж; - полірування та відбілювання. Крім того, Oral-B Triumph Pro 6000 відрізняється також досить високою потужністю. Так, вон..
4,899 грн.

Корзина