Для брекет-систем

Насадки Oral-B Power Tip и Ortho series

Якщо Ви носите брекет-систему, коронки і мости, ці насадки саме для Вас.

Насадки спеціально розроблені для чищення ортодонтичних конструкцій і брекет систем, вони з легкістю справляються з їх чищенням, видаляючи наліт на зубах.

Насадка Power Tip і Orto справляється навіть з коронками, имплантами, мостами та ортопедичними конструкціями.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
1 НАСАДКА
Oral-B Ortho - змінна насадка для електричної зубної щітки - рекомендована для тих хто носить брекетами, імпланти і коронки. Розроблено стоматологами протезистами для чищення брекетами (брекет систем) та інших ортопедичних конструкцій; Глибока чистка в важкодоступних місцях. Ortho - нео..
299 грн.
1 НАСАДКА
Oral-B Power Tip - змінна насадка для електричної зубної щітки - рекомендована для догляду за брекетами. Спеціальний розроблений дизайн для очищення брекетів, коронок і стоматологічних протезів. Очищає міжзубні проміжки і важкодоступні місця від залишків їжі і шкідливих бактерій. InterS..
299 грн.
30 НАСАДОК
Революційний пристрій від компанії Nevadent допоможе вам забути про звичайну зубну нитку,та видалить залишки їжі із міжзубного простору. Дану функцію виконує електрозубочистка інакше кажучи флосер Nevadent. Зубочистка має компактні розміри, що дає можливість легко брати її у дорогу. Водонепроник..
299 грн.
3 НАСАДКИ
Набір насадок для електричних щіток Ortho Essentials від Oral-B - це прекрасний комплект, який допоможе надовго зберегти ваші зуби чистими і здоровими, і допоможе доглядати за орто конструкціями. Набір включає в себе 3 насадки Ortho OD 17 і Power Tip, кожна з яких сумісна з усіма електрощітки від Or..
849 грн.
3 НАСАДКИ
Набір насадок Care Essentials розроблений для комплексної гігієни порожнини рота, особливо для чищення язика і міжзубного простору. Насадка для язика ефективно освіжає подих і видаляє з язика бактерії. Насадка зубочистка призначена для видалення залишків їжі з найбільш важкодост..
799 грн.

Корзина