Пасти і Ополіскувач, відбілюючі смужки

У нас представлені зубні пасти Crest (Крест) , знаменита паста користується популярністю більше 70 років.

Компанія Crest, входить в склад Procter Gamble, за час свого існування зарекомендувала себе як виробник ефективних засобів по догляду за зубами.

Зубна паста Crest - одна з кращих відбілюючих паст, яка є професійною пастою "люкс" класу.

Пасту рекомендують провідні стоматологи для відбілювання та поліпшення стану зубів. Ефективність даної пасти забезпечується унікальним складом, який практично не має недоліків.
Ви помітите результат вже після першого використання отбеливающей пасти Crest, а після 2-х тижнів застосування Ваші зуби стануть білішими і сяючими.

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
42 ПОЛОСКИ
Crest 3D White Luxe Whitestrips Supreme FlexFit з'явилися в 2014 році. Це найновіші і ексклюзивні смужки в відбілюванні. Тон відбілювання у цих смужок прирівнюється до 6 тонам, що на даний момент є самим сильним і яскравим відбілюванням. Crest 3D White Luxe Whitestrips Supreme FlexFit це поєднан..
2,099 грн.
1 ПАСТА
Зубна паста "STOP Sensitivity" - це особлива щоденна зубна паста-гель від швейцарської компанії edel + white для зняття гіперчутливості ясен та зубів. Особливістю є запатентований компонент біоактивних кальцій-фтор-фосфосілікат (CFPS), який схвалений швейцарськими стоматолагами. Речо..
230 грн.
1 ПАСТА
Crest 3D White Brilliance 110 грам - це зубна паста з відбілюючим ефектом, яка знищує до 90% поверхневих плям на зубах всього за 14 днів. Саме серія зубних паст Crest 3D White, займає одне з лідируючих місць, серед світових брендів випускають зубні пасти для відбілювання зубів. Викори..
329 грн.
42 ПОЛОСКИ
Відбілюючі смужки Crest 3D Whitestrips Supreme Bright 24 Level 42 шт. Смужки Crest 3D Whitestrips Supreme Bright 24 Level прийшли на зміну смужках Crest 3D White Whitestrips Supreme Flexfit - смужки з найвищим 24 рівнем відбілювання    Ми часто бачимо людей з голівудських посміш..
2,399 грн.
40 ПОЛОСОК
Відбілюючі смужки Crest 3D Whitestrips Professional Effects 18 Level 40 шт. Смужки Crest 3D Whitestrips Professional Effects 18 Level прийшли на зміну смужках Crest 3D White Whitestrips Professional Effects.    Ми часто бачимо людей з білосніжною посмішкою, яка привертає до себе..
2,199 грн.
1 ПАСТА
Эксклюзивная формула зубной пасты BlanX® "Интенсивное удаление пятен" содержит экстракт арктического мха, бамбуковый микропорошок, натуральный фермент папаин и мягкие очищающие микрогранулы. Эти природные компоненты восстанавливают натуральную белизну зубов, эффективно удаляя пятна от ..
150 грн.
1 ПАСТА
Дедалі більше з'являється сучасних та якісних паст. Саме таким засобом є зубна паста Apa Care – рідка эмаль для професійного чищення в домашніх умовах. У складі якої є рідка емаль на основі наночастинок сіліки. Зубна поверхня після використання стає гладкою, видаляє наліт та б..
359 грн.
1 ПАСТА
Эксклюзивная формула зубной пасты BlanX® "Интенсивное удаление пятен" содержит экстракт арктического мха, бамбуковый микропорошок, натуральный фермент папаин и мягкие очищающие микрогранулы. Эти природные компоненты восстанавливают натуральную белизну зубов, эффективно удаляя пятна от ..
240 грн.
1 ПАСТА
Все більше появляється корисних і якісних паст. Саме таким засобом являється зубна паста Apa Care в складі якої мається рідку емаль - гідроксиапатит - мінерал природного походження. Саме вміст рідкісної емалі робить процес ремінералізації зубів максимально ефективним. Гідроксиапатит є основним..
289 грн.
7 ПАСТ
Унікальна новинка на ринку України ─ 7 видів паст на кожен день тижня в одній упаковці. 7 днів бездоганного догляду і 7 днів дитячих пригод водночас. Після 5 років досліджень і наукових розробок, співпраці з дитячими стоматологами та педіатрами швейцарські фахівці створили ексклюзивну швейцарс..
349 грн.
1 ПАСТА
Унікальна дитяча зубна паста EDEL+WHITE® "Чорниця" швейцарського виробництва - ідеальна для щоденного чищення дитячих зубів від появи першого зубчика до 6 років. У цій зубній пасті об'єднані цінні компоненти для повноцінного догляду за зубами. До її складу входять натуральні екс..
179 грн.
1 ПАСТА
Унікальна дитяча зубна паста EDEL+WHITE® "Полуниця" швейцарського виробництва - ідеальна для щоденного чищення дитячих зубів від появи першого зубчика до 6 років. У цій зубній пасті об'єднані цінні компоненти для повноцінного догляду за зубами. До її складу входять натуральні ек..
179 грн.
1 ПАСТА
Дитину буде радіти кольровій упаковці, в якій знаходиться 1 із 7 фруктових паст: - вишні - лимона - яблуні - ваніли - солодки - груші - апельсина   Унікальна новинка на ринку України ─ 7 видів паст на кожен день тижня в одній упаковці. 7 днів бездоганного догляду і 7 днів ..
79 грн.
28 ПОЛОСОК
Відбілюючі смужки Crest 3D White Whitestrips Glamorous White 28 шт. Смужки Crest 3D Whitestrips Glamorous White New 2021 прийшли на зміну смужках Crest 3D White Whitestrips Glamorous White.    Ми часто бачимо людей з білосніжною посмішкою, що привертає до себе увагу сяйвом та білезною ..
1,899 грн.
2 ПОЛОСКИ
Неймовірно ефективні відбілюючі смужки для зубів. Здатні видалити 14-річний наліт і плями на зубах. Зручні тим, що адаптуються до поверхні зуба, не ковзають і не сповзають, вони надійно прикріплюються. У цей час Ви можете спокійно займатися своїми справами, можна навіть пити воду. Результат в повній..
119 грн.
28 ПОЛОСОК
Відбілюючі смужки для чутливих зубів нового покоління Crest 3D White Whitestrips Sensitive 28 шт замість відомих та популярних Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine 28 смужок. Ми часто бачимо по телебаченню і можливо просто на вулиці людей з білосніжною посмішкою, яка привертає до с..
1,499 грн.
1 ПАСТА
Відбілююча зубна паста Crest Pro-Health Clean Mint - чудово видаляє поверхневі плями зубів. Це єдина зубна паста схвалена американської стоматологічної асоціацією (ADA) для всіх напрямків і областей: запобігає карієсу, зубний наліт, гінгівіт, контролює чутливість зубів. Доведено, що зубна паста..
215 грн.
1 ПАСТА
Відбілююча зубна паста Crest Pro-Health Whitening Power Toothpaste - чудово видаляє поверхневі плями зубів. Це єдина зубна паста схвалена американської стоматологічної асоціацією (ADA) для всіх напрямків і областей: запобігає карієсу, зубний наліт, гінгівіт, контролює чутливість зубів. Доведено, що ..
215 грн.
1 ПАСТА
Відбілююча зубна паста Crest Pro-Health Scope Minty представляє собою унікальний гігієнічний засіб для догляду за порожниною рота, що забезпечує відчуття незвичайної свіжості дихання до 5 разів довше в порівнянні зі звичайними зубними пастами. Регулярне застосування даного продукту - запор..
215 грн.
1 ПАСТА
Відбілююча зубная паста Crest 3D White Radiant Mint  устраняет до 80% поверхностного налета. Він розроблений на базі унікальної формули, яка легко вбудовується, залишає в ньому приємний мятний аромат, очищує і відбілює зуби. Состав: Активний інгредієнт: фторид натрію (0,243%) Неактивні ін..
399 грн.
1 ПАСТА
Одна з найпопулярніших відбілюючих зубних паст Crest 3D White Radiant Mint усуває до 80% поверхневого нальоту. Відмінно очищає у трудноднодосяжних місцях і має приємний смак. Розроблено на базі унікальної формули американськими фахівцями, яка легко піниться, залишає в порожнині рота приємний м&..
299 грн.
1 ПАСТА
Відбілююча зубчаста паста Crest 3D White Luxe Glamorous White - ефективний препарат, що знімає 90% нальоту, освітячи на зубах. Вибирайте тільки надійні засоби для збереження здоров'я зубной емалі! Состав: Гліцерин, гідратований кремнезем, гексаметафосфат натрію, вода, ПЕГ-6, ароматизатор, тр..
233 грн.

Корзина