Електричні зубні щітки

Зубні щітки - сама популярна категорія зубних щіток, де за основу джерела живлення береться вбудований аккумулятор, який для безпеки ховається в водонепроникному корпусі і заряжається від електромережі. Далі електронні щітки поділяються за механізмом чищення: зворотньо-обертаючі з пульсуючою технологію, звукову чистку (близько 50 000 коливань в хвилину) або ультра-звукову (1 000 000 коливань в хвилину).

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
2 НАСАДКИ
Щоденна процедура чищення зубів допомагає підтримувати поверхню ряду здорової, виключаючи ймовірність розвитку стоматологічних захворювань. Звична мануальна щітка видаляє тільки залишки їжі, залишаючи наліт і зубний камінь. Електрична зубна щітка oral b vitality cross action використовує технологію ..
1,099 грн.
1 НАСАДКА
Клінічні дослідження проведені по замовленню компанії Oral-B у 2019 році, показали ,що електричні зубні щітки зі зворотно-обертальним рухом видаляють більше нальоту й ефективніше усували явища гінгівіту, ніж звичайні мануальні  щітки, як при короткостроковому, так і при довгостроковому спостере..
1,099 грн.
3 НАСАДКИ
Для того, щоб підтримувати свої зуби в прекрасному стані, потрібно правильно вибрати зубну щітку. Ми пропонуємо щітку Oralb 5000 Triumph, яка стане Вам помічником і порадить, як стежити за вашими зубами, а також порожниною рота. Щітка Oralb 5000 Triumph - це продумана розробка провідних стоматоло..
4,499 грн.
7 НАСАДОК
Скупчення нальоту в міжзубному просторі, зонах входження зубів в ясна - основна причина розвитку стоматологічних захворювань. Щоб знизити ризик, стоматологи рекомендують спільне використання електричної зубної щітки і іригатора. Перший апарат очищає поверхню зубів, другий - ретельно видаляє наліт, з..
4,999 грн.
1 НАСАДКА
390, IO Series 9 Black Onyx Зубна щiтка Oral-B, , 14999 грн., 09019, Oral-B, Електричні зубні щітки ..
9,499 грн.
4 НАСАДКИ
Сьогодні багато людей віддають перевагу техніці, яку вони можуть налаштувати під свої потреби. Німецький бренд Braun представляє нове слово в індивідуальному підході до чищення зубів - щітку Oral-B 9900. Безліч параметрів функцій і технологій підвищують якість гігієнічної процедури, роблять позитивн..
8,999 грн.
2 НАСАДКИ
Подарунки близьким, які допомагають піклуватися про здоров'я, цінуються. Комплект, що складається з двох щіток — Oral-B D16/750 pink для неї і Oral-B D16/750 black cross action для нього - стане приємним подарунком для закоханих. Технологія Використовуючи електричну зубну щітку Oral-..
3,599 грн.
1 НАСАДКА
Елегантна зубна щітка Oral-B Pro 600 з насадкою EB 50 CrossAction рекомендована для щоденного використання. За відгуками покупців, це одна з найкращих моделей за доступною ціною. Щітка дає можливість видалити зубний наліт з важкодоступних ділянок, в тому числі в вузьких зубних проміжках. Насадк..
1,599 грн.
7 НАСАДОК
Скупчення нальоту в міжзубному просторі, зонах входження зубів в ясна - основна причина розвитку стоматологічних захворювань. Щоб знизити ризик, стоматологи рекомендують спільне використання електричної зубної щітки і іригатора. Перший апарат очищає поверхню зубів, другий - ретельно видаляє наліт, з..
4,999 грн.
1 НАСАДКА
Звукова щітка Pulsonic Slim 1000 являє собою модель ефективної чистки зубів у важкодоступних місцях. Pulsonic Slim має два режими чищення: звичайний і чутливий. Щітка робить 102 000 000 звукових коливань в одну хвилину. Вона дуже тонка і легка, що дуже зручно у використанні. Також має 30 секунд..
1,799 грн.
4 НАСАДКИ
Восени 2018 року вийшла wellness-новинка - електрична зубна щітка Oral-B GENIUS Orchid Purple з інноваційною технологією Gum Guard. Завдяки ній догляд за яснами в домашніх умовах став значно простіше. Мода мінлива, але здорова доглянута усмішка буде актуальною завжди. Посмішка є ознакою молодос..
4,999 грн.
1 НАСАДКА
Зубна електрична щітка Vitality D-100 для підлітків із надчутливими щетинками для делікатного чищення Набір для дітей, які так хочуть так бути схожими на дорослих та особливо потребують спеціального догляду за ротовою порожниною. Саме тому ми зробили цей набір із чутливою і м'якою н..
989 грн.
1 НАСАДКА
Зубна щітка Oral-B Pro 3000 Pure Clean Black  Відкрийте для себе новинку від Oral-B електрощетку в ніжно блакитному кольорі Pro 3 Pure Clean 3000, стоматологи рекомендують її по всьому світу. Щітка привертає стильною чорною ручкою з кольоровим кільцем, моделі Professional Clean & Pr..
2,399 грн.
1 НАСАДКА
Зубна щітка Oral-B Pro 3 Black Edition 3000 Представляємо вашій увазі зубну електричну щітку Braun Oral-B Pro 3 3000 Cross Action Black - стильна та функціональна щітка для щоденного ефективного догляду за ротовою порожниною. Особливості та характеристики: Технологія 3D-очищення (поворотно-..
2,399 грн.
1 НАСАДКА
Зубна щітка Oral-B D505 Professional Clean Protect 3 Blue Зубна електрощітка  Відкрийте для себе новинку від Oral-B електрощетку в ніжно блакитному кольорі Pro 3 3000 Gum Pressure Control, стоматологи рекомендують її по всьому світу. Щітка привертає стильною небесно блакитний ручкою з кольор..
2,399 грн.
1 НАСАДКА
Оновлена зубна електрична щітка Oral-B Vitality Pro X D103.413.3 Cross Action із 1 насадкою Відчуйте неперевершене та ніжне очищення з електричною акумуляторною зубною щіткою Oral-B Vitality Pro. Попрощайтеся зі звичайними ручними зубними щітками та прийміть до використання оновлену версію Vi..
1,249 грн. 1,049 грн.
- 16%
1 НАСАДКА
Зубна електрична щітка Vitality D-100 для підлітків із надчутливими щетинками Набір для дітей, які так хочуть так бути схожими на дорослих та особливо потребують спеціального догляду за ротовою порожниною. Саме тому ми зробили цей набір із чутливою і м'якою насадкою від Орал Бі ..
979 грн.
5 НАСАДОК
Догляд за зубами - це норма життя, яка допомагає збереженню вашого здоров'я. З розвитком технологій процедура догляду стала набагато легшою - на ринок вийшли електричні зубні щітки. Braun - німецький бренд, що пропонує сучасні прилади для чищення зубів, які отримують безліч позити..
1,499 грн.
2 НАСАДКИ
Новинка дитяча зубна щітка від Oral-B Піклуватися про здоров'я порожнини рота потрібно з ранніх років життя. Але виникає питання, як підібрати щітку для дитини чи підлітка, щоб вона одночасно виконувала свої функції чищення, і не завдавала б шкоди для дитячої ротової порожнини. Якщо ви зіткну..
1,249 грн.
2 НАСАДКИ
Чистота зубів визначає здоров'я людини. З мануальними щітками досягти 100% чистоти важко. Придбання електричної щітки - спосіб вирішити задачу. Попитом у споживачів користується продукт компанії Braun електрична зубна щітка oral b vitality 3d White. Якість догляду Застосовувана в моделі те..
1,099 грн.
1 НАСАДКА
Оральна електрична щітка Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 – це новаторська модель звукової щітки, яка забезпечує видалення нальоту на 100% ефективніше, ніж мануальна зубна щітка. Щітка Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 оснащена передовими технологіями, які забезпечують виключно чисті зуби та з..
2,299 грн.
1 НАСАДКА
Зубна щітка Philips Sonicare 9000 Diamond Clean HX9911 / 94 - одна з найбільш просунутих моделей, яка дивує ефективністю очищення і функціональністю. Чищення зубів щіткою надзвичайно приємна, і, що важливо, за короткий час ви можете спостерігати перші ефекти: після першої чистки ви можете відчути не..
9,499 грн.
1 НАСАДКА
Зубна щітка Sonic Philips Sonicare Protective Clean 5100 HX6851 / 53 - одна з найбільш популярних моделей, яка дивує ефективністю очищення і функціональністю. Чищення зубів щіткою надзвичайно приємна, і, що важливо, за короткий час ви можете спостерігати перші ефекти: після першої чистки ви мож..
4,399 грн. 3,999 грн.
- 9%
1 НАСАДКА
Зубна щітка Sonic Philips Sonicare Protective Clean 4300 HX6800 / 44 - одна з топових моделей, яка вражає ефективністю очищення та функціональністю. Чищення зубів звуковою щіткою надзвичайно приємне, і, що важливо, за короткий час ви можете спостерігати перші ефекти: після першого чищення ..
2,599 грн.
1 НАСАДКА
iO 8 Series White - це вінець поєднання усіх революційних технологій у сфері гігієни ротової порожнини від найкращого світового бренду Oral-B . iO 8 Series - найкрасивіша і найефективніша зубна щітка від компанії Oral-B, що вартує Вашої уваги. Представлена у 2020 році серія iO 8 Series White б..
7,888 грн.
1 НАСАДКА
Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 7 White зі штучним інтелектом – новий унікальний продукт на ринку електричних зубних щіток від Oral-B, бренду, який багато років є лідером у сфері догляду за ротовою порожниною. Вам буде важко повернутися до звичайної мануальної зубної щітки пі..
7,499 грн.
1 НАСАДКА
Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 7 Black Onyx зі штучним інтелектом – новий унікальний продукт на ринку електричних зубних щіток від Oral-B, бренду, який багато років є лідером у сфері догляду за ротовою порожниною. Вам буде важко повернутися до звичайної мануальної зубної щіт..
7,499 грн.
2 НАСАДКИ
Oral-B iO 6N Black: Революційна Зубна Щітка для Сучасної Гігієни ротової порожнини Відкрийте для себе новий вимір чистоти з електричною зубною щіткою Oral-B iO 6N Black, втіленням інновацій та якості, перевіреного десятиліттями досвіду Oral-B. Ця модель не просто очищає – вона трансформує в..
5,799 грн.
1 НАСАДКА
Oral-B iO 6N Black: Революційна Зубна Щітка для Сучасної Гігієни ротової порожнини Пориньте у світ передових технологій догляду за зубами з електричною зубною щіткою Oral-B iO Series 4 White, яка також включає зручний дорожній чохол. Ця щітка не просто очищає, вона створена для інтелектуальної те..
3,499 грн.
4 НАСАДКИ
Кожна людина мріє про білосніжну і здорову посмішку. Oral-B Genius 10200W  нова модель електричної зубної щітки від німецького бренду компанії Oral-B.   Genius 10200W - це яскравий приклад впровадження SMART технологій у галузі засобів по догляду за гігієною ротової порожнини, сучасн..
5,499 грн.
3 НАСАДКИ
Сучасні технології в сфері догляду за ротовою порожниною не стоять на місті, в эпоху digital-ції всього,  а постійно удосконалюються і розвиваються, даруючи споживачеві можливість індивідуально підібрати функції. Нова лінійка прогресивних зубних щіток Smart є яскравим прикладом ц..
4,899 грн.
1 НАСАДКА
Відкрийте для себе новинку від Laboratory Oral-B електро щітку Professional Clean & Protect 3, яку використовує більшість стоматологів по всьому світу. Щітка привертає увагу стильною ручкою з кольоровим кільцем, моделі Professional Clean & Protect 3 розроблена для людей, які хочуть мати аксе..
2,399 грн. 2,199 грн.
- 8%

Корзина