Cross Action

Насадки Oral-B EB 50 Cross Action series

Нова щоденна насадка Cross Action зроблена з розумом, за рекомендацією лікарів-стоматологів всього світу
Маючи щетинки під кутом 16 градусів надзвичайно ефективно вичищає залишки їжі і зубний наліт, масажуючи ясна і покращує кровообіг
Індикатор щетинок покаже, коли потрібно замінити насадку

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
3 НАСАДКИ
Дитяча насадка від  Oral-B Міккі Маус, розроблена індивідуально під дитячі розміри. Щетинки дуже м'які, не зашкодять зубам Вашої дитини. Ретельно видаляє наліт на зубах. Щетинки Indicator синього кольору повідомлять Вам про заміну насадки. Яскравий малюнок з героями мультфільму зробить..
454 грн.
4 НАСАДКИ
Oral-B Sensitive (EB17 s) - змінна насадка для електричної зубної щітки рекомендована для ніжного чищення (для чутливих і пошкоджених ясен). Щетинки на насадці ідеально підходять для людей з чутливими яснами Використовується для масажу ясен Виключне якість чистки в порівнянні зі звича..
684 грн.
4 НАСАДКИ
Oral-B Sensi Ultra Thin  ( EB 60 Ultra Thin) - змінна насадка для електричної зубної щітки рекомендована для ніжного чищення (для чутливих і пошкоджених ясен). Щетинки на насадці ідеально підходять для людей з чутливими яснами Використовується для масажу ясен Виключне якість чист..
686 грн. 549 грн.
- 20%
4 НАСАДКИ
Oral-B Precision Clean змінна насадка для електричної зубної щеткі- найпопулярніша насадка для щоденного чищення. Середньої жорсткості щетини для комфортної чищення, ідеально для початківців. Використовується для щоденного чищення, ідеально видаляє зубний наліт. Методика чищення Oral-B Precisi..
649 грн.
3 НАСАДКИ
Oral-B CrossAction EB 50 змінна насадка для електричної зубної щітки - для виключно якісної чистки. Ідеальний кут щетини: щетинки розташовані під кутом в 16 градусів, що дозволяє глибоко очистити між зубами. Унікальна технологія від Oral-B: розташування щетинок хрест-навхрест дозво..
499 грн. 455 грн.
- 9%
1 НАСАДКА
Oral-B Cross Action EB 50 змінна насадка для електричної зубної щітки - для виключно якісної чистки. До 98% більше видалення нальоту уздовж лінії ясен в порівнянні зі звичайною зубною щіткою: Преміальні змінні насадки Oral- B Cross Action з щетинками, розташованими під кутом 16 *, видаляють до..
168 грн.
5 НАСАДОК
Oral-B 3D white Pro EB 18- насадка (змінна) для електричної зубної щітки. Дана насадка отримала оновлений дизайн. Сучасна технологія вибілювання і чищення з полірувальної чашечкой.Ваші зуби будуть сяяти починаючи з першого дня. Дизайн і методика чищення цієї насадки розроблені передовими стоматол..
779 грн.
4 НАСАДКИ
Насадка Oral-B Sensi Ultrathin являє собою комбінацію звичайних щетинок для чищення поверхні зубів і ультратонких щетинок для чищення ділянок уздовж лінії ясен. внутрішні щетинки середньої жерсткості с закругленими кінчиками для бережного догляду за вашими зубами зовнішні щетинки Ultra Thin з ..
645 грн.
4 НАСАДКИ
Oral-B Precision Clean сменная насадка для электрической зубной щетки- самая популярная насадка для ежедневной чистки. Средней жесткости щетинки для комфортной чистки, идеально для начинающих. Используется для ежедневной чистки, идеально удаляет зубной налет. Методика чистки Oral-B Precision Clea..
649 грн.
4 НАСАДКИ
Oral-B 3D white - насадка (сменная) для электрической зубной щетки. Современная технология отбеливания и чистки с полировочной чашечкой. Ваши зубы будут сиять начиная с первого дня. Дизайн и методика чистки этой насадки разработаны передовыми стоматологами и специалистами Oral-B в области гигиены..
559 грн. 525 грн.
- 6%
4 НАСАДКИ
Oral-B Floss Action EB 25- змінна насадка для електричної зубної щітки - замінює зубну нитку і робить ваші ясна більш здоровими. Технологія щетинок MicroPulse (з мікровібрацією) глибоко проникає в міжзубні проміжки, видаляючи при цьому залишки їжі і зубний наліт. Чистить не гірше зубної нитки, заб..
605 грн. 565 грн.
- 7%
3 НАСАДКИ
Набір дитячих насадок EB 10 Міккі і Тачки для електрощеткі Oral-B, Спеціально созданая комплектація за відмінною ціною. Насадки розроблені спеціально під дитячі розміри ротової порожнини. Щетинки дуже м'які, не зашкодять зубам Вашої дитини і ретельно видаляє наліт на зубах. Щетинки Indicator ..
399 грн.
3 НАСАДКИ
Оновлена Oral-B CrossAction EB 50 Clean Maximizer найкраще продавана насадка для електричної зубної щітки - для виключно якісної чистки. Відмінність від старої насадки в нових антибактеріальних щетинках, які предотвражают поява бактерій на щетині. Ідеальний кут щетини: щ..
445 грн.
2 НАСАДКИ
​Oral-B CrossAction EB50 BK Black Edition змінна насадка для електричной зубной щітки – для виключно якісної чистки. Ідеальний угол щетини: щетинки розположені під углом в 16 градусів, що дозволяє глибоко очистить між зубами, а стильний чорний колыв в..
359 грн.
1 НАСАДКА
​Oral-B CrossAction EB50 BK Black Edition змінна насадка для електричной зубной щітки – для виключно якісної чистки. Ідеальний угол щетини: щетинки розположені під углом в 16 градусів, що дозволяє глибоко очистить між зубами. Унікальна техноло..
199 грн.
1 НАСАДКА
​Новинка від кращого бренду в світі !!! Оновлена ​​насадка Oral-B Cross Action EB50 BK Black Edition CleanMaximizer змінна насадка для електричної зубної щітки з новими щетінкаім - для виключно якісної чистки в стильному чорному кольорі. Ідеальний кут щетини: розташування під кутом в 16 градус..
224 грн.
3 НАСАДКИ
​Новинка від кращого бренду в світі !!! Оновлена ​​насадка Oral-B Cross Action EB50 BK Black Edition CleanMaximizer змінна насадка для електричної зубної щітки з новими щетінкаім - для виключно якісної чистки в стильному чорному кольорі. Ідеальний кут щетини: розташування під кутом в 16 градус..
599 грн.
1 НАСАДКА
Нова Oral-B Cross Action Antibacterial (EB50 AB) CleanMaximiser змінна насадка для електричної зубної щітки - для якісної чистки з іонами срібла. Oral B вирішили оновити найпопулярнішу насадку EB 50 Cross Action додавши інновацію у вигляді спеціальних чистящих щетинок CleanMaximiser. Ідеа..
185 грн.
2 НАСАДКИ
Oral-B Dual Clean​ - сменная насадка для электрической зубной щетки - для идельной белоснежной улыбки. (подходит только для модели Cross Action) Современная технология чистки с двумя чистящими зонами сделает Ваши зубы здоровыми, вы очутите это с первого дня. Дизайн и методика чистки этой насадки..
499 грн.
4 НАСАДКИ
Oral-B 3D white Pro EB 18 - насадка (змінна) для електричної зубної щітки. Дана насадка отримала оновлений дизайн і довела свій відбілюючий ефект. Сучасна технологія вибілювання і чищення з поліруючою чашкою Ваші зуби будуть сяяти починаючи з першого дня. Дизайн і методика чищення ціє..
595 грн.
9 НАСАДОК
Oral-B Cross Action EB50 змінна насадка для електричной зубной щітки – для виключно якісної чистки. Ідеальний угол щетини: щетинки розположені під углом в 16 градусів, що дозволяє глибоко очистить між зубами. Унікальна технологія від Oral-B: р..
1,049 грн.

Корзина