Електрична зубна щітка Pulsonic

Braun Oral-B Pulsonic Slim - сучасна ультразвукова зубна щітка дбайливо чистить зуби і забезпечує помітний догляд за поверхнею емалі! Два режима очищення (дбайливий, очищающий), технологія - ультразвук, таймер і багато іншого - це те, що робить цю електричну щітку однією з кращих в своїй лінійці.

Коли потрібен ефект догляду за зубами, як після відвідування стоматолога, варто задуматися про покупку Braun Oral-B Pulsonic Slim.

Ця щітка відрізняється наступними перевагами:

Тонка, витончена форма зручно лягає в руку і дозволяє чистити зуби з комфортом;
Ця щітка легка, тиха, компактна;
Два надійних режима очищення дозволяють зробити вибір між дбайливим доглядом і інтенсивним очищенням поверхні емалі;
Таймер є справжньою допомогою і усуває необхідність самостійного підрахунку часу чистки.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
1 НАСАДКА
Звукова щітка Pulsonic Slim 1000 являє собою модель ефективної чистки зубів у важкодоступних місцях. Pulsonic Slim має два режими чищення: звичайний і чутливий. Щітка робить 102 000 000 звукових коливань в одну хвилину. Вона дуже тонка і легка, що дуже зручно у використанні. Також має 30 секунд..
1,799 грн.
1 НАСАДКА
Оральна електрична щітка Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 – це новаторська модель звукової щітки, яка забезпечує видалення нальоту на 100% ефективніше, ніж мануальна зубна щітка. Щітка Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 оснащена передовими технологіями, які забезпечують виключно чисті зуби та з..
2,299 грн.
1 НАСАДКА
Насадка для ультразвукових щіток Oral-B Braun Pulsonic SR-32. Особливістю цієї насадки в тому, що вона не підходить на інші моделі Oral-B Braun, а тільки під вашу щіточку типу Sonic. Насадка має форму звичної багатьом мануальної щітки. Різнорівнева щетина ідеальна охоплює і вичищає міжзубні пр..
269 грн.
1 НАСАДКА
Технологія ультразвуку уже багато десятиліть використовується у медичних цілях багатьма країнами світу, тому світовий лідер у сфері догляду за порожниною роту компанія Oral-B вирішила використати дану технологію у своїй продукції та розробила нову революційну модель зубної щітки PULSONIC LUXE 4000 R..
3,499 грн.
2 НАСАДКИ
Насадка только для звуковых щеток Oral-B Pulsonic. Мягкие щетинки предназначены для аккуратной и почти незаметной чистки. ..
459 грн.
2 НАСАДКИ
Технологія ультразвуку уже багато десятиліть використовується у медичних цілях багатьма країнами світу, тому світовий лідер у сфері догляду за порожниною роту компанія Oral-B вирішила використати дану технологію у своїй продукції та розробила нову революційну модель зубної щітки PULSONIC 4900. Да..
4,498 грн.

Корзина