iO

Насадки для серії щіток iO

Серія щіток Oral-B iO поєднує в собі сильні, але ніжні мікровібрації для дивного приємного відчуття і здоров'я зубів і ясен на все життя з унікальною круглої розробленої саме під цю серію насадку Oral-B iO. Стоматологи по достоїнству оцінили насадки Ultimate Clean для унікальних зубних щіток iO для щоденної професійної чистки зубів. А також насадку Oral-B iO Gentle Care, яка призначена для дбайливого і ефективного чищення чутливих ділянок ротової порожнини.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
1 НАСАДКА
Унікальна нова змінна насадка Oral-B iO Gentle Care White для чутливої чистки містить 4000 мікрощетинок, що забезпечують дбайливу і ефективну чистку. Особливості нової чутливої ​​насадки: Завдяки спеціально розробленим накладення малюнків увігнутою і опуклою щетини, точно адаптується до ..
299 грн.
1 НАСАДКА
Змінна насадки Oral-B iO Ultimate Clean White містить 4000 щетинок, що забезпечують дбайливу та ефективну чистку. Особливості найновішої насадки: Завдяки спеціально розробленим накладення малюнків увігнутою та опуклої щетини, точно адаптується до Ваших зубів та&n..
299 грн.
1 НАСАДКА
Змінна насадки Oral-B iO Ultimate Clean Black містить 4000 щетинок, що забезпечують дбайливу та ефективну чистку. Особливості найновішої насадки: Завдяки спеціально розробленим накладення малюнків увігнутою та опуклої щетини, точно адаптується до Ваших зубів..
499 грн.

Корзина