Компанія «Procter & Gamble» представила інноваційний продукт в лінійці засобів по домашньому відбілюванню зубів. Їм стала відбілююча система Crest 3D White Whitestrips. В основі нової унікальної системи закладена технологія, яка використовується фахівцями стоматологічних клінік. Вперше за 15 років всесвітньо відомий виробник відбілюючих смужок Crest 3D White пропонує своїм споживачам скористатися смужками для досягненню неперевершеного результату за досить короткий термін.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
42 ПОЛОСКИ
Crest 3D White Luxe Whitestrips Supreme FlexFit з'явилися в 2014 році. Це найновіші і ексклюзивні смужки в відбілюванні. Тон відбілювання у цих смужок прирівнюється до 6 тонам, що на даний момент є самим сильним і яскравим відбілюванням. Crest 3D White Luxe Whitestrips Supreme FlexFit це поєднан..
2,099 грн.
42 ПОЛОСКИ
Відбілюючі смужки Crest 3D Whitestrips Supreme Bright 24 Level 42 шт. Смужки Crest 3D Whitestrips Supreme Bright 24 Level прийшли на зміну смужках Crest 3D White Whitestrips Supreme Flexfit - смужки з найвищим 24 рівнем відбілювання    Ми часто бачимо людей з голівудських посміш..
2,399 грн.
40 ПОЛОСОК
Відбілюючі смужки Crest 3D Whitestrips Professional Effects 18 Level 40 шт. Смужки Crest 3D Whitestrips Professional Effects 18 Level прийшли на зміну смужках Crest 3D White Whitestrips Professional Effects.    Ми часто бачимо людей з білосніжною посмішкою, яка привертає до себе..
2,199 грн.
28 ПОЛОСОК
Відбілюючі смужки Crest 3D White Whitestrips Glamorous White 28 шт. Смужки Crest 3D Whitestrips Glamorous White New 2021 прийшли на зміну смужках Crest 3D White Whitestrips Glamorous White.    Ми часто бачимо людей з білосніжною посмішкою, що привертає до себе увагу сяйвом та білезною ..
1,899 грн.
2 ПОЛОСКИ
Неймовірно ефективні відбілюючі смужки для зубів. Здатні видалити 14-річний наліт і плями на зубах. Зручні тим, що адаптуються до поверхні зуба, не ковзають і не сповзають, вони надійно прикріплюються. У цей час Ви можете спокійно займатися своїми справами, можна навіть пити воду. Результат в повній..
119 грн.
28 ПОЛОСОК
Відбілюючі смужки для чутливих зубів нового покоління Crest 3D White Whitestrips Sensitive 28 шт замість відомих та популярних Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine 28 смужок. Ми часто бачимо по телебаченню і можливо просто на вулиці людей з білосніжною посмішкою, яка привертає до с..
1,499 грн.

Корзина