iO

iO series Oral-B 

Новітня серія щіток iO від бренду Oral-B, сама сенсаційна і найкраща в світі щітка. При створенні цього шедевру використовувалися понад 250 патентів і напрацювань, щітка створювалася протягом 6 років. І тепер ви можете вибрати, яка саме серія підходить саме вам.

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
1 НАСАДКА
390, IO Series 9 Black Onyx Зубна щiтка Oral-B, , 14999 грн., 09019, Oral-B, Електричні зубні щітки ..
9,499 грн.
1 НАСАДКА
iO 8 Series White - це вінець поєднання усіх революційних технологій у сфері гігієни ротової порожнини від найкращого світового бренду Oral-B . iO 8 Series - найкрасивіша і найефективніша зубна щітка від компанії Oral-B, що вартує Вашої уваги. Представлена у 2020 році серія iO 8 Series White б..
7,888 грн.
1 НАСАДКА
Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 7 White зі штучним інтелектом – новий унікальний продукт на ринку електричних зубних щіток від Oral-B, бренду, який багато років є лідером у сфері догляду за ротовою порожниною. Вам буде важко повернутися до звичайної мануальної зубної щітки пі..
7,499 грн.
1 НАСАДКА
Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 7 Black Onyx зі штучним інтелектом – новий унікальний продукт на ринку електричних зубних щіток від Oral-B, бренду, який багато років є лідером у сфері догляду за ротовою порожниною. Вам буде важко повернутися до звичайної мануальної зубної щіт..
7,499 грн.
2 НАСАДКИ
Oral-B iO 6N Black: Революційна Зубна Щітка для Сучасної Гігієни ротової порожнини Відкрийте для себе новий вимір чистоти з електричною зубною щіткою Oral-B iO 6N Black, втіленням інновацій та якості, перевіреного десятиліттями досвіду Oral-B. Ця модель не просто очищає – вона трансформує в..
5,799 грн.
1 НАСАДКА
Oral-B iO 6N Black: Революційна Зубна Щітка для Сучасної Гігієни ротової порожнини Пориньте у світ передових технологій догляду за зубами з електричною зубною щіткою Oral-B iO Series 4 White, яка також включає зручний дорожній чохол. Ця щітка не просто очищає, вона створена для інтелектуальної те..
3,499 грн.
1 НАСАДКА
Унікальна нова змінна насадка Oral-B iO Gentle Care White для чутливої чистки містить 4000 мікрощетинок, що забезпечують дбайливу і ефективну чистку. Особливості нової чутливої ​​насадки: Завдяки спеціально розробленим накладення малюнків увігнутою і опуклою щетини, точно адаптується до ..
299 грн.
1 НАСАДКА
Змінна насадки Oral-B iO Ultimate Clean White містить 4000 щетинок, що забезпечують дбайливу та ефективну чистку. Особливості найновішої насадки: Завдяки спеціально розробленим накладення малюнків увігнутою та опуклої щетини, точно адаптується до Ваших зубів та&n..
299 грн.
1 НАСАДКА
Змінна насадки Oral-B iO Ultimate Clean Black містить 4000 щетинок, що забезпечують дбайливу та ефективну чистку. Особливості найновішої насадки: Завдяки спеціально розробленим накладення малюнків увігнутою та опуклої щетини, точно адаптується до Ваших зубів..
499 грн.
1 НАСАДКА
390, IO Series 9 Black Onyx Зубна щiтка Oral-B, , 14999 грн., 09019, Oral-B, Електричні зубні щітки ..
9,499 грн.
1 НАСАДКА
IO Series 8 Violet Ametrine Зубна щітка Oral-B Зустрічайте iO, кращу формулу очищення, коли-небудь створену Oral-B, з революційною магнітної технологією iO і інтерактивним кольоровим дисплеєм для професійного відчуття чистоти і дбайливого чищення. Основні переваги щітки КРАЩА ОЧИЩАЄ, ФОРМ..
8,999 грн. 7,999 грн.
- 11%
1 НАСАДКА
iO 8 Series Black - це вінець поєднання усіх революційних технологій у сфері гігієни ротової порожнини від найкращого світового бренду Oral-B . iO 8 Series - найкрасивіша і найефективніша зубна щітка від компанії Oral-B, що вартує Вашої уваги. Представлена у 2020 році серія iO 8 Series ..
7,499 грн.

Корзина