EDEL+WHITE

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Зубна паста "STOP Sensitivity" - це особлива щоденна зубна паста-гель від швейцарської компанії edel + white для зняття гіперчутливості ясен та зубів. Особливістю є запатентований компонент біоактивних кальцій-фтор-фосфосілікат (CFPS), який схвалений швейцарськими стоматолагами. Речо..
230 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Іригатор- це додатковий засіб гігієни за ротовою порожниною, Методика чищення здійснюється за допомогою подачі води під тиском, з можливими пульсаціями. Якщо він йде в комплекті зі щіткою, то називається зубним центром - саме таку багатофункціональність має новинка іригатор Flosserpik Oral Wellness ..
3,434 грн.
Базовано на 0 відгуках.
В результаті співпраці швейцарського бренда Edel + White і дизайнерського бюро ERDMANN DESIGN, ми можемо провести електричну звукову зубну щітку Edel + White® Sonic Generation 8 WINNER. Ніяка інша зубна електрощітка не суміщає нежність і силу чистки. Эфект джакузі у вашому роті Більше..
4,500 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Унікальна новинка на ринку України ─ 7 видів паст на кожен день тижня в одній упаковці. 7 днів бездоганного догляду і 7 днів дитячих пригод водночас. Після 5 років досліджень і наукових розробок, співпраці з дитячими стоматологами та педіатрами швейцарські фахівці створили ексклюзивну швейцарс..
349 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Дитину буде радіти кольровій упаковці, в якій знаходиться 1 із 7 фруктових паст: - вишні - лимона - яблуні - ваніли - солодки - груші - апельсина   Унікальна новинка на ринку України ─ 7 видів паст на кожен день тижня в одній упаковці. 7 днів бездоганного догляду і 7 днів ..
79 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Унікальна дитяча зубна паста EDEL+WHITE® "Полуниця" швейцарського виробництва - ідеальна для щоденного чищення дитячих зубів від появи першого зубчика до 6 років. У цій зубній пасті об'єднані цінні компоненти для повноцінного догляду за зубами. До її складу входять натуральні ек..
179 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Унікальна дитяча зубна паста EDEL+WHITE® "Чорниця" швейцарського виробництва - ідеальна для щоденного чищення дитячих зубів від появи першого зубчика до 6 років. У цій зубній пасті об'єднані цінні компоненти для повноцінного догляду за зубами. До її складу входять натуральні екс..
179 грн.
Базовано на 0 відгуках.