Іригатор портативный Oral-B Aqua Care 6 Pro Expert 2 насадки

Модель: 00746
Виробник Oral-B
Насадки: 2 НАСАДКИ
Наявність: На складі
4,099 грн.
быстрый заказ
Іригатор портативный Oral-B Aqua Care 6 Pro Expert 2 насадки — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Серед причин, які найчастіше викликають хвороби ротової порожнини, стоматологи частіше вказують на  мікроби патогенної природи. Їх скупчення в важкодоступних місцях - міжзубний простір, ділянки зубів під ортодонтичними системами і призводить до появи потемніння, карієсу та інших проблем. Ретельно очистити важкодоступні ділянки допомагає іригатор. Прикладом апарату, який поєднує ціну і якість, є розробка німецького бренду Braun Oral-B Professional Care OxyJet md20.
 
Опис конструкції
Іригатор Oral-B OxyJet md 20 - стаціонарний пристрій, для роботи якого потрібне підключення до домашньої електричної мережі. Конструктивно може використовуватися для очищення поверхні зубів і проведення масажу ясен з метою профілактики або рішення стоматологічних захворювань.
В основі роботи іригатора - подача потоку води під тиском. Вода може бути замінена на лікувальний розчин. Загальна - мікротехнологія, яка полягає в насиченні рідини, що подається, киснем. Щоб виключити попадання з повітрям в резервуар частинок пилу виробник забезпечив іригатор Oral-B Professional Care OxyJet md20 повітряним фільтром.
Конусоподібна насадка подає воду в двох режимах: моно- і турбопоток. Швидкість подачі встановлюється регулятором на корпусі пристрою. Виробник передбачив п'ять швидкостей роботи. За рахунок цього користувач отримує можливість налаштувати роботу іригатора під свої потреби. У стоматологічній практиці Oral-B Professional Care OxyJet md20 отримує позитивні відгуки через розвинений  індивідуальний підхід. Апарат рекомендований до застосування дорослими і дітьми.
Іригатор комплектується резервуаром, розрахованим на 600 мл води або лікувального складу. Такого обсягу при стандартній тривалості процедури вистачає на 1-2 процедури.
На корпусі іригатора передбачений вбудований контейнер, який розділений на чотири осередки - система індивідуального і гігієнічного зберігання робочих насадок. Наявність кришки захищає головки від забруднень, попадання пилу. Іригатор легко закріпити на стіну за допомогою вхідного в комплект кронштейна з пластика.
 
Насадки
Іригатор Braun Oral-B Professional Care OxyJet md20 комплектується 4 насадками. Ця кількість підійде для використання апарату усіма членами сім'ї - ідентифікація спрощується кільцями різних кольорів. Чотири насадки на тривалий відрізок часу позбавлять споживача від необхідності купувати нові насадки.
Звужений кінець насадки забезпечує точну подачу рідини на ті ділянки, які обробляються. Особливо це значимо для гігієни міжзубного простору.
Насадки іригатора обладнані міні-турбіною. Швидкість обертання - 8000 оборотів за одну хвилину. У поєднанні з двома режимами потоку це дозволяє ретельно очищати зубний ряд.
 
Режими роботи
На насадці іригатора розміщений перемикач режимів потоку. Виробником передбачено, що робочий розчин подається в двох режимах:
Монопоток або імпульсна струмінь вузької спрямованості. Навіть за умови, що водний потік подається під тиском, пульсація не відчувається. Режим рекомендований для щоденного використання користувачами зі здоровою ротовою порожниною.
Турбопоток - пучок мікро струменів, що подаються по спіральній траєкторії. Стоматологи рекомендують використовувати такий режим при наявності стоматологічних конструкцій, для очищення ясенних кишень. За допомогою турбопотоку організовується профілактична терапія патології тканин пародонту.
 
Виробник пропонує іригатор Oral-B Professional Care OxyJet md20 купити в такій комплектації:
- корпус, який включає блок живлення;
- рукоятка;
- резервуар для розчину;
- змінні робочі головки;
- кронштейн.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
В комплект входить:

Іригатор портативний ORAL-B AQUA CARE 6 PRO EXPERT MDH20.026.3 - 1 шт.

Насадки для Іригатора з кольоровими кодировками - 2 шт.

Контейнер на 150 мл. - 1 шт.

Регулятор тиску води

Інструкція для використання

Іригатор Oral-B працює від мережі

Довжина шнура живлення 130 см.

Корзина