Genius 8000 pro White Зубна щітка Oral-B з футляром 1 насадка

Модель: 08002
Виробник Oral-B
Насадки: 1 НАСАДКА
Наявність: Предзаказ
3,910 грн.
быстрый заказ
Genius 8000 pro White Зубна щітка Oral-B з футляром 1 насадка — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Кожен день людина має справу з приладами, які роблять комфортними виконання різних завдань. Виробники доповнюють апарати сучасними доповненнями. Електрична зубна щітка Oral B 8000 містить в собі безліч параметрів функцій і технологій, які забезпечують звичайному користувачеві професійну чистку відповідно до вимог стоматологів. Апарат легко зв'язується зі смартфоном для дотримання рекомендації стоматологів.

Технології

Підтримання здоров'я ясен - важлива складова щоденного догляду за ротовою порожниною. Вбудований потрійний датчик тиску - гарантія захисту ясен від пошкодження. SmartRing у верхній частині щітки загоряється, коли датчик активується. Швидкість пульсуючих рухів зменшується і зводиться до нуля, коли користувач ігнорує попередження у вигляді миготливого SmartRing. У режимі Sensitive, який призначений для проведення гігієнічної процедури у споживачів з чутливими зубами, яснами, доповнення має особливе значення. Сьогодні життя насичене подіями, які змушують людину думати і під час чищення зубів. Іноді це може привести до того, що головка зубної щітки надмірно сильно притулиться до ясен. При підвищеній чутливості цієї ділянки ротової порожнини результатом стає розвиток стоматологічних захворювань. Запрограмоване візуальне повідомлення, зниження швидкості обертання і повна зупинка роботи - комфортне рішення для зайнятих людей, яке оберігає здоров'я чутливих зон.

SmartRing - багатофункціональний додаток. Легко проглядається під будь-яким кутом зору. Має пряме з'єднання з іншими доповненнями - датчик тиску, Bluetooth, таймер. Візуальне супроводження важливих доповнень виконує не тільки декоративну функцію. Для людей, що йдуть в ногу з технологіями, декоративність не грає важливої ​​ролі. Візуалізація полегшує вироблення реакції на активізацію одного з наявних доповнень. За допомогою додатка Oral B App користувач може налаштувати, яким кольором буде підсвічуватися SmartRing.

Oral-B 8100S обладнана літій-іонним акумулятором, який забезпечує 12 днів автономної роботи. Відновлення енергії займає 10 годин.

У щітку виробник вмонтував технологію Bluetooth. За рахунок цього користувач отримує індивідуальну програму по догляду за ротовою порожниною, яка адаптована під вимоги лікуючого стоматолога. Щоб скористатися доповненням потрібно завантажити додаток Oral B App та підключитися через Bluetooth до смартфону.

Зубна щітка Oral B 8000 в своїй роботі має технологію 3D, яка передбачає оточення щетинками зуба окремо. Поєднання зворотньо-обертальних і пульсуючих рухів з розробленим інженерами спільно зі стоматологами дизайном щітки гарантує ретельне очищення поверхні зубів і ясен. Пульсуючи, щетинки розм'якшують наліт, який утворюється на поверхні зубів. Зворотно-обертальні дії вимітають наліт і видаляють з емалі, ясен. За рахунок цього емаль не покривається виглядають непривабливими плямами. Сьогоднішня їжа агресивна за складом, люди вживають багато кави, чаю, кислих напоїв, що й є причиною появи потемніння емалі.

Режими

Щітка Oral B 8000 запрограмована виробником на роботу в п'яти режимах:

- Sensitive - краще рішення для чутливих зубів і ясен, рекомендовано використовувати також під час реабілітаційного періоду після стоматологічних втручань;
- 3D White - повертає природну білизну зубів;
- Масаж - дія на ясна з лікувальною або профілактичною метою;
- Полірування - видалення з поверхні зубного ряду плям від напоїв;
- Глибоке очищення - очищення важкодоступних ділянок.

Комплектація

Щітка Oral B 8000 Series Genius поставляється в комплекті з одніэю насадкою, але без коробки, лише моторний блок :

EB 50 Cross Action - щетинки розташовані під кутом 16 ° відносно один одного. За рахунок цього зуби очищаються ретельніше;

Кількість
Насадок 1
Кількість оборотів
8800 об./Хв. +
Кількість пульсацій
48 000 на хвилину +
Технологія чищення
3-D +
Таймер
2-х хвилинний +
30 секундний +
Індикатор тиску
Внутрішній +
Зовнішній +
Кількість режимів чистки
5 режимів +
Джерело живлення
Акумулятор +
Індикатор рівня заряду
Присутній +
Функції
Bluetooth +
Smart Ring "Розумне кільце" +
Аксессуары В комплект входить: Зарядка, насадка та футляр

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
В комплект входить:

Зубна щітка Oral-B Genius Pro 8000 White

Насадки:

Насадка Cross Action ЕВ50 "Cross Action" (1 шт.)

Зарядний пристрій

Дорожній футляр 

Тримач для смартфона

Інструкція

Корзина