Genius 10000

Genius series Oral-B 10000

Елітні моделі електричних зубних щіток Genius 10000 призначені для людей які завжди хочуть бути першими і виділятися із натовпу. Gum Guard Technologie і Bluetooth  допоможе  слідкувати за  станом ротової порожнини 24/7. Унікальні, запатентовані технології внутрішнього  датчика тиску та SmartRing, турбуються  про стан тканини ротової порожнини, та захистять її від механічного пошкодження. Smart футляр с USB-входом гарантує відмінний  захист щітки, та комфортне чищення під час довгих відряджень. Щітка працює у 6 режимах чистики, що забезпечить надійний догляд за усією ротовою порожниною. Щітки серії Genius 10000 призначені для довгострокового користування, адже вони зроблені із надміцних полімерів.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
4 НАСАДКИ
Восени 2018 року вийшла wellness-новинка - електрична зубна щітка Oral-B GENIUS Orchid Purple з інноваційною технологією Gum Guard. Завдяки ній догляд за яснами в домашніх умовах став значно простіше. Мода мінлива, але здорова доглянута усмішка буде актуальною завжди. Посмішка є ознакою молодос..
4,999 грн.
4 НАСАДКИ
Кожна людина мріє про білосніжну і здорову посмішку. Oral-B Genius 10200W  нова модель електричної зубної щітки від німецького бренду компанії Oral-B.   Genius 10200W - це яскравий приклад впровадження SMART технологій у галузі засобів по догляду за гігієною ротової порожнини, сучасн..
5,499 грн.
4 НАСАДКИ
Електрична зубна щітка Oral-B GENIUS 10000 N  WHITE розроблялася фахівцями компанії Oral B для людей, котрі піклуються про своє здоров’я та зовнішній вигляд. Красива та здорова посмішка  відіграє не останнє місце для того щоб досягти поставлених цілей у житті. Нова електрична зубна..
5,549 грн.
4 НАСАДКИ
Сучасний світ диктує певні правила, дотримуючись яких, багато людей досягають успіху і визнання у суспільстві. Одну із голових ролей в цьому відіграє  зовнішністі людини. Якщо ви стежите за собою і зацікавлені в тому, щоб завжди виглядати стильно і мати красиву посмішку, то неодмінно маєте дізн..
5,699 грн.
4 НАСАДКИ
Світовий бренд   Braun Orai-B слідкує за тенденціями нинішнього часу, тому вони представили нову інтелектуально-революційну система по догляду за ротовою порожниною, яка представлена у електричній зубній щітці Genius 10900.   У  зубній щітка Genius 10900 впровадили нову інн..
9,499 грн.
4 НАСАДКИ
Красива та  здорова посмішка підкреслює статус людини, виділяє її з поміж інших, та відкриває нові можливості у житті. Йдучи нога в ногу із технічним прогресом світовий німецький бренд у сфері догляду за ротовою порожниною компанія Oral-B створила унікальну електричну зубну щітку, із гламу..
7,499 грн.

Корзина