PRO 1000

Oral-B Proffecional Care series 1000

Стоматологи всього світу акцентують увагу на правильності догляду за ротовою порожниною, адже дотримання правил гігієни і є основним ключем до здоров'я. Краще попередити хворобу, ніж потім її лікувати. Але як не перестаратися і зробити вашу чистку більш ефективною? Саме такі завдання ставили перед собою фахівці Oral-B при створенні серії PRO 1000. Основною відмінністю серії від попередніх моделей є наявність в ній зовнішнього індикатора тиску і її велика кількість пульсацій 40 000 на хвилину. Не забувайте професійний догляд за вашою ротовою порожниною, це щоденна необхідність.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
1 НАСАДКА
Зубна щітка Oral-B PRO 2 / D501.523.2 допоможе зекономити ваш час та без зайвих зусиль якісно та не завдаючи шкоди  здоров'ю чистити зуби саме так, як рекомендують стоматологи. Гнучка ручка електричної зубної щітки Oral-B PRO 2, яка покрита резиновим шаром із насічками, допоможе вам з..
1,999 грн. 1,899 грн.
- 5%
1 НАСАДКА
Електрична зубна щітка Oral-B Professional Care 1000 Black строгістю чорного корпусу сподобається чоловікам з розвиненим почуттям смаку. Опис моделі Щітка Professional Care 1000 іде в комплекті із зарядним пристроєм, який грає роль підставки. З твердими стінками д..
1,999 грн.
1 НАСАДКА
Світовий бренд Oral B турбується про здоров’я своїх користувачів та намагається індивідуально підібрати свою продукцію для кожного. Так для людей із підвищеною чутливістю зубів та наявними хворобами ясен, компанія розробила зубну щітку Oral-B PRO 1, яка рекомендована стоматологами для&nbs..
1,599 грн.

Корзина