PRO 750

Oral-B Proffecional Care series 750

Найпопулярніші щітки з серії Professional Care це безсумнівно Oral-B PRO 750 Black (Pink). Своє лідируюче місце, на думку покупців, ця модель заслужила не просто так - адже оптимальне поєднання ціна-якість саме про неї. Володіючи рядом переваг, такими як потужність 8800 об. / Хв. і стильний чорний (рожевий) колір, в комплекті присутній Travel case (чохол для подорожі), який збереже вашу щітку у відрядженні або подорожі. Не забувайте професійний догляд за вашою ротовою порожниною, це щоденна необхідність.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
5 НАСАДОК
Близькі люди намагаються все робити разом і гігієна порожнини рота не виняток. Комплект з двох щіток Oral B Pro 750 Cross Action Pink і Oral B Pro 750 Cross Action Black - вибір для людей, яким подобається бути схожими та робити приємні речі разом . Технологія Електрична зубна щ..
3,499 грн.
2 НАСАДКИ
Подарунки близьким, які допомагають піклуватися про здоров'я, цінуються. Комплект, що складається з двох щіток — Oral-B D16/750 pink для неї і Oral-B D16/750 black cross action для нього - стане приємним подарунком для закоханих. Технологія Використовуючи електричну зубну щітку Oral-..
3,599 грн.
2 НАСАДКИ
Електрична зубна щітка Oral-B Pro 2 2500 Black строгістю чорного корпусу сподобається чоловікам з розвиненим почуттям смаку. Опис моделі 2500 Black Щітка Pro 2 2500 Black іде в комплекті із зарядним пристроєм, який грає роль підставки. З твердими стінкам..
3,999 грн. 3,799 грн.
- 5%
5 НАСАДОК
Зубна щітка Oral B Pro 750 Pink німецького бренду Braun - приклад щітки для ретельного, але дбайливого очищення поверхні зубів та ясен. Результати підтверджені клінічними дослідженнями. Oral B Pro 750 Pink входить в лімітовану серію  зубних щіток. Популярність цієї моделі постійно ..
2,399 грн.
5 НАСАДОК
Модель зубної щітки Oral-B 3D White Pink від провідного німецького бренду з п'ятьма насадками, які забезпечують комплексне очищення зубів і всієї порожнини рота. Пристрій виконаний в рожевому кольорі і відрізняється вишуканим дизайном в стилі Oral-B. Щітка застосувується для глибокої і якіс..
2,399 грн.
1 НАСАДКА
Зубна щітка Oral-B Pro 750 Pink з насадкою 3D White  рекомендована для щоденного догляду за зубами. Пристрій працює з акумулятором, заряджати її потрібного раз в тиждень. Електрична щітка підходить для базової чистки в домашніх умовах і в поїздках. У комплектацію входить дорожній футляр, який з..
1,899 грн.
1 НАСАДКА
Німецький бренд Braun пропонує дбайливе, та ретельне очищення поверхні зубного ряду і ясен з щіткою oral b pro 750 Black Edition. Проведені клінічні випробування, порівняння з мануальної моделлю підтверджують це.   Oral b pro 750 Black Edition купити означає отримати модель з лімітов..
1,799 грн.
5 НАСАДОК
Електрична зубна щітка повинна ретельно очищати зуби, видаляючи залишки їжі, наліт і бути щадящою до ваших ясен. Прикладом такого інструменту є- щітка Oral B Pro 700 німецького виробника Braun. Результати підтверджені клінічними дослідженнями та стоматолагами з усього світу. Опис Моделі O..
2,399 грн.
1 НАСАДКА
Електрична зубна щітка повинна ретельно очищати зуби, видаляючи залишки їжі, наліт і бути щадящою до ваших ясен. Прикладом такого інструменту є- щітка Oral B Pro 700 німецького виробника Braun. Результати підтверджені клінічними дослідженнями та стоматолагами з усього світу. Опис Моделі O..
1,899 грн.
1 НАСАДКА
Німецький бренд Braun пропонує дбайливе, але ретельне очищення поверхні зубного ряду і ясен з щіткою Pro 750. Було проведено багато клінічних випробувань, порівнянь з мануальною моделлю які підтверджують це. Купити зубну щітку Oral b pro 750 означає отримати модель з лімітованої серії щіток,..
1,799 грн.
5 НАСАДОК
Електрична зубна щітка oral b pro 750 німецького бренду Braun не тільки дбайливо піклується про Ваші зуби, але й ретельно їх очищує. Клінічні дослідження показують, що щітка в порівнянні з мануальною моделлю видаляє наліт з поверхні зубів ретельніше. Oral b pro 750 cross action black - лімітована..
2,399 грн.
3 НАСАДКИ
Користувачі ортопедичних конструкцій - брекетами, коронками, імплантами, потребують професійного догляду. Ортодонти рекомендують купити oral b professional care 750. Специфіка щітки в спеціалізованих насадках. Використання щітки гарантує користувачеві ретельне очищення поверхні зубного ряду. Техн..
2,399 грн.
2 НАСАДКИ
Новий гідний подарунок для сім'ї набір із 2 електричних зубних щіток Oral-B Smart 4900 Black and Pink (Рожева та Чорна) строгістю чорного корпусу сподобається чоловікам із розвиненим почуттям смаку, а будь-яка дівчина буде в захваті від рожевої. Опис моделі Щітка Pro 2 2500 Black..
4,499 грн.
1 НАСАДКА
Фирменный контейнер Braun для насадок к электрическим зубным щеткам Oral-B сделан из высококачественного противоударного пластика может хранить до четырех насадок одновременно. Для каждой насадки предусмотрена отдельная ячейка. Закрывается полупрозрачной матовой крышкой с логотипом Oral-B. Подходит ..
2,499 грн.
1 НАСАДКА
Фирменный контейнер для насадок Braun к электрическим зубным щеткам Oral-B сделан из высококачественного противоударного пластика может хранить до четырех насадок одновременно. Для каждой насадки предусмотрена отдельная ячейка. Закрывается полупрозрачной матовой крышкой с логотипом Oral-B...
2,499 грн.

Корзина