D20 Pro 2500 Black + MD20 OxyJet Сімейний набір Oral-B 6 насадок

Модель: 00982
Виробник Oral-B
Насадки: 6 НАСАДОК
Наявність: На складі
4,799 грн.
быстрый заказ
D20 Pro 2500 Black + MD20 OxyJet Сімейний набір Oral-B 6 насадок — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Щоденна гігієна спрямована на підтримку здоров'я зубів. Однак звичного догляду при стоматологічних проблемах недостатньо. Поєднання щітки і іригатора - рекомендований інструмент для таких випадків. Комплект із зубної щітки oral b pro 750black і іригатора oral b professional care oxyjet md20 - приклад такого інструменту.
 
Знайомство з щіткою
Електрична зубна щітка oral b pro 750 black це технологія 3D, яка впливає на якість чистки. Утворений на поверхні зубів наліт розпушується при впливі пульсацією, після чого видаляється зворотно-обертальними рухами. Одночасно масажуються ясна. Вбудований в корпус сенсорний датчик тиску допомагає уникнути зайвого тиску на ясна. Коли користувач надмірно тисне, датчик в автоматичному режимі відключає режим пульсації.
Легкість використання пояснює, чому щітка oral b pro 750 отримує позитивні відгуки. Модель працює в одному режимі - для активації використовується єдина кнопка на передній панелі. Для комфортної експлуатації і виконання рекомендацій стоматологів за часом чистки зубів виробником передбачений таймер. Функціонально робота розділена на дві частини. Перша - короткий сигнал, що подається кожні 30 секунд і використовується для інформування користувача про необхідність переходу до чищення на  іншій частині ротової порожнини. Друга частина - довгий сигнал, який звучить через 2 хвилини після початку роботи. Таким чином, користувач дізнається, що рекомендований час процедури закінчено.
На робочій голівці oral b pro 750 black щетинки утворюють чашу. Поєднані довгі і короткі щетинки проникають на висоту міжзубного простору, видаляючи 100% зубного нальоту.
Додатково до робочої насадки Cross Action в комплект включені ще два типи головок - Precision Clean і TriZone. Перша насадка обладнана трьома типами щетинок, що дає ретельне очищення поверхні зубів, міжзубного простору і зони контакту з яснами. Три зони насадки TriZone гарантують глибоке очищення. При цьому контакт з яснами, якщо порівнювати з мануальної щіткою, дбайливий.
 
Рішення спеціальних завдань
Стоматологічні проблеми вимагають іншого підходу, ніж при здорових яснах і зубах. Іригатори oral b professional care oxyjet md20 застосовують як частину лікувального процесу.
Мікротехнологія, яка реалізована іригатором, видаляє бактерії, які призводять до утворення нальоту, покращує кровообіг. Це пояснює, чому відгуки про іригатором oral b oxyjet позитивні.
Кількість
Насадок 6
Кількість оборотів
8800 об./Хв. D20 Pro 2500
Кількість пульсацій
20 000 в хвилину D20 Pro 2500
Технологія чищення
3-D D20 Pro 2500
Таймер
2-х хвилинний D20 Pro 2500
30 секундний D20 Pro 2500
Індикатор тиску
Внутрішній D20 Pro 2500
Зовнішній D20 Pro 2500
Кількість режимів чистки
2 режима D20 Pro 2500
Джерело живлення
Акумулятор Акумулятор D20 Pro 2500, ірригатор працює від мережі
Індикатор рівня заряду
Присутній D20 Pro 2500

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
В комплект входить:

Зубна щітка Oral-B D20 Pro 2500 Black+Ірігатор OxyJet MD20

Насадки:

Насадка Precision Clean ЕВ20 "Precision Clean" (1 шт.)

Насадка Cross Action ЕВ50 "Cross Action" (1 шт.)

Для Ірігатора з кольоровими кільцями - (4 шт.)

Зарядий пристрій для щітки (1 шт.)

Дорожній футляр (1 шт.)

Контейнер для ірігатора на 600 мл. - (1 шт.)

Регулятор тиску води

Інструкція

Корзина