PRO 500

Oral-B Proffecional Care series 500

Найпопулярніша серія зубних щіток Profesional Care представлена ​​саме цією моделлю Braun Oral-B PRO 500 D16. У даній серії реалізована функція 3D, дозволяє голівці робити не тільки оборотно-обертальні рухи, а й пульсації, що за даними стоматологів всього світу значно покращує чистку міжзубних проміжків. Також в даній категорії представлена ​​щітка Вraun Oral-B Pro 500 (NEW), маючи оновлений дизайн і всі аналогічні характеристики, її перевагою є покращений акумулятор. Не забувайте професійний догляд за вашою ротовою порожниною, це щоденна необхідність.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
3 НАСАДКИ
Регулярний догляд за зубами - гарантія їх здоров'я. Велику роль відіграє якість зубної щітки. Стоматологи рекомендують Oral-B Professional Care D 16 Pro 500  для щоденного догляду за ротовою порожниною. Нове в дизайні. Щітку Oral-B Professional Care D 16 Pro 500 вибирають ті, для кого..
1,709 грн.
1 НАСАДКА
Про білосніжну  посмішку мріє кожен з нас. Після того, як на ринку засобів гігієни з'явилася зубна щітка Вraun Oral-B pro 500, мрія стала реальністю. Звичайні механічні зубні щітки - це вчорашній день, адже вони не завжди здатні впоратися із зубним нальотом, а тим більше вони безсилі про..
1,449 грн.
1 НАСАДКА
Зубна щітка Oral-B Cross Action D 16/500  розроблена брендом з Німеччини Braun. В результаті використання споживач отримує ретельно очищену поверхню зубів. Комбінація зворотно-обертальних рухів і пульсації видаляє залишки їжі, зубний наліт, масажує ясна, що покращує кровообі..
1,449 грн.
1 НАСАДКА
Представляємо вам Oral-B Pro 1 500 D305 із футляром – щітку, яка не просто очищає зуби, вона створена для того, щоб перетворити вашу усмішку і забезпечити вам бездоганну дію щодня. Основні характеристики та переваги даної моделі: 1. 3D-технологія чищення: Унікальна кругла насадка вібрує,..
1,749 грн.
1 НАСАДКА
Давайте говорити про інновації, які роблять вашу посмішку ще яскравішою! Електрична зубна щітка Oral-B Pro 1500 D305.513.3 з насадкою EB 50 CrossAction - це не просто щітка, це джерело натхнення для вашої впевненості та турботи про здоров'я порожнини рота. Сила в кожному русі: завдяки унікаль..
1,499 грн.
5 НАСАДОК
Бренд з Німеччини Braun презентує щітку Oral-B Professional Care d16/500  в новому дизайні. Білий колір корпусу розбавляється синіми вставками. Одна розташована на кнопці включення / вимикання. Друга, розташована на тильній стороні щітки, виконана з м'якої гуми і гарантує утримання вол..
2,249 грн. 1,948 грн.
- 13%
1 НАСАДКА
Світовий бренд Oral B турбується про здоров’я своїх користувачів та намагається індивідуально підібрати свою продукцію для кожного. Так для людей із підвищеною чутливістю зубів та наявними хворобами ясен, компанія розробила зубну щітку Oral-B PRO 1, яка рекомендована стоматологами для&nbs..
1,599 грн.
1 НАСАДКА
Фирменный контейнер Braun для насадок к электрическим зубным щеткам Oral-B сделан из высококачественного противоударного пластика может хранить до четырех насадок одновременно. Для каждой насадки предусмотрена отдельная ячейка. Закрывается полупрозрачной матовой крышкой с логотипом Oral-B. Подходит ..
2,099 грн.

Корзина